Samyang Buldak ramen velmi pálivá nudlové polévka 140 g

Doporučená nabídka Nonari.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 667 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• Mňaminka!
    • Akurátně pálivé :)

Mám rád rameny a jiné japonské/korejské polévky/nudle

Rychlé doručení, komplet balení a asi nejlepší cena na trhu

Produkt nemá žádné parametry.

Druhá nejpálivější polévka v naší nabídce. Pro běžného zákazníka velmi těžko poživatelné. Doporučujeme jen zákazníkům, kteří mají zkušenosti s ostatními typy polévek v naší nabídce a vyžadují ještě extrémnější sílu.

Buldak Bokkeum Myun je korejské jídlo, které v překladu zní ohnivé nudle. Jedná se o kuřecí ramen s velkým množstvím chilli a dalšího koření.

Hodnota pálivosti přes 4000 SKU

Návod k přípravě:

• Vložte do vroucí vody (550ml) a zlehka vařte 5 minut.
  • Slijte vodu, vraťte 8 lžic vody k nudlím, přidejte obsah sáčku s omáčkou a míchejte 30 vteřin.
  • Přidejte obsah sáčku s vločkami, zamíchejte a podávejte.

• Mňaminka!
    • Akurátně pálivé :)